Obsługujemy inwestycje od etapu projektu do realizacji. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie.

Obsługujemy Klientów na każdym etapie inwestycji. Współpracujemy z ekipami wykonawczymi. Wykonujemy to, co zaprojektujemy!!! Zarówno jeśli chodzi o przebudowy, jak i aranżacje i budowy domów.

Oferujemy usługi architekta, architekta wnętrz, konstruktora oraz projektantów instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania.

Przygotowane przez nas projekty zawierają świadectwa energetyczne.

Nasze biuro oferuje:

Jeśli masz stary dom lub mieszkanie wymagające przebudowy - zgłoś się do nas. Sprawdzimy plany, powiemy, które ściany można wyburzyć, gdzie wybić okno albo jak zmienić sposób użytkowania pomieszczenia. Przygotujemy plan odpowiadający Twoim potrzebom.

Jeśli kupili Państwo projekt gotowy, wykonamy adaptację tego projektu oraz oddzielny projekt zagospodarowania terenu. Niezbędne części zostaną zaakceptowane przez architekta do złożenia wniosku o pozwolenie na budowę.

W ciągu 2 tygodni przygotujemy dla Państwa adaptację projektu gotowego. Ostateczny projekt zostanie dostosowany do wymogów stawianych w miejscowym planie zagospodarowania terenu lub w warunkach zabudowy. Otrzymają Państwo również projekt zagospodarowania terenu.

Konsultacje projektowe obejmują 1 spotkanie z projektantem oraz opracowanie projektu. Poprawki nanoszone są po konsultacjach z Klientem drogą mailową.

Projekty indywidualne pozwalają stworzyć własny, niepowtarzalny dom, który będzie urzeczywistnieniem Państwa marzeń. Przygotowujemy projekty budowlano-wykonawcze, projekty budowlane, projekty wykonawcze.

Wykonujemy projekty wszelkich instalacji, począwszy od elektrycznej a skończywszy na kolektorach słonecznych i pompie ciepła. Nasza pracownia projektowa zajmuje się tworzeniem projektów indywidualnych. Projektujemy domu jednorodzinne, wielorodzinne, sklepy, restauracje oraz hotele.

Do każdego projektu podchodzimy z pasją, nie boimy się nowatorskich rozwiązań, ale przede wszystkim kierujemy się potrzebami naszego Klienta.

Działamy na terenie Nadarzyna, Podkowy Leśnej, Pruszkowa, Brwinowa, Milanówka, Grodziska Mazowieckiego, Piastowa, Reguł, Piaseczna, Warszawy i okolic.

Pierwsze spotkanie jest bezpłatne. Dojeżdżamy do klientów na obsługiwanym przez nas obszarze. Po wcześniejszym umówieniu spotkania możemy wyznaczyć termin nawet poza godzinami pracy biura.

Projekt budynku mieszkalnego oraz stajni