Obsługujemy inwestycje od etapu projektu do realizacji. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie.

Obsługujemy Klientów na każdym etapie inwestycji. Wykonujemy projekty architektoniczne nowych obiektów i pomagamy przy rozbudowie obiektów już istniejących. Projekt domu każdorazowo dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań inwestora tak, aby efekt finalny prac projektowych i budowlanych był spełnieniem marzeń Naszych Klientów. Nasze biuro projektowe współpracuje z ekipami wykonawczymi.

Kompleksowa obsługa projektów architektonicznych

Najważniejszy jest dla nas Klient. Zależy nam na tym, żeby projekt domu, który przygotujemy spełniał wszystkie Państwa oczekiwania i został zrealizowany z należytą starannością. Dlatego wykraczamy poza standardowe usługi biura projektowego, zapewniając Naszym Klientom kompleksową, a zarazem profesjonalną obsługę każdego etapu inwestycji. Oferujemy usługi architekta,  konstruktora oraz projektantów instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, gazowej i centralnego ogrzewania. Dzięki temu w ramach jednej umowy zapewniamy wsparcie szeregu specjalistów, których wiedza i doświadczenie pozwalają na realizację nawet najśmielszych zamierzeń projektowych. W swojej pracy nasi eksperci korzystają z najnowocześniejszych rozwiązań i technologii, co przekłada się na funkcjonalne, a zarazem niezwykle wygodne w użytkowaniu i energooszczędne instalacje o wysokiej sprawności. Przygotowane przez nas projekty zawierają świadectwa energetyczne.

Oferta biura CityProjekt

Jako biuro projektowe z wieloletnim doświadczeniem specjalizujemy się w realizacji zróżnicowanych projektów. Klientów zainteresowanych rozbudową, nadbudową lub przebudową obecnej nieruchomości, dostosowaniem zakupionego projektu do swoich indywidualnych potrzeb lub wręcz zaprojektowaniem własnego domu od podstaw zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Jeśli masz stary dom lub mieszkanie wymagające przebudowy - zgłoś się do nas. Sprawdzimy plany, powiemy, które ściany można wyburzyć, gdzie wybić okno albo jak zmienić sposób użytkowania pomieszczenia. Przygotujemy plan odpowiadający Twoim potrzebom.

Jeśli kupili Państwo projekt gotowy, wykonamy adaptację tego projektu oraz oddzielny projekt zagospodarowania terenu. Niezbędne części zostaną zaakceptowane przez architekta do złożenia wniosku o pozwolenie na budowę.

W ciągu 2 tygodni przygotujemy dla Państwa adaptację projektu gotowego. Ostateczny projekt zostanie dostosowany do wymogów stawianych w miejscowym planie zagospodarowania terenu lub w warunkach zabudowy. Otrzymają Państwo również projekt zagospodarowania terenu.

Konsultacje projektowe obejmują 1 spotkanie z projektantem oraz opracowanie projektu. Poprawki nanoszone są po konsultacjach z Klientem drogą mailową.

Projekty indywidualne pozwalają stworzyć własny, niepowtarzalny dom, który będzie urzeczywistnieniem Państwa marzeń. Przygotowujemy projekty budowlano-wykonawcze, projekty budowlane, projekty wykonawcze.

Wykonujemy projekty wszelkich instalacji, począwszy od elektrycznej a skończywszy na kolektorach słonecznych i pompie ciepła. Nasza pracownia projektowa zajmuje się tworzeniem projektów indywidualnych. Projektujemy domu jednorodzinne, wielorodzinne, sklepy, restauracje oraz hotele.

Do każdego projektu podchodzimy z pasją, nie boimy się nowatorskich rozwiązań, ale przede wszystkim kierujemy się potrzebami naszego Klienta.

Działamy na terenie Nadarzyna, Podkowy Leśnej, Pruszkowa, Brwinowa, Milanówka, Grodziska Mazowieckiego, Piastowa, Reguł, Piaseczna, Warszawy i okolic.

Pierwsze spotkanie jest bezpłatne. Dojeżdżamy do klientów na obsługiwanym przez nas obszarze. Po wcześniejszym umówieniu spotkania możemy wyznaczyć termin nawet poza godzinami pracy biura. W ten sposób zapewniamy Naszym Klientom komfort podejmowania ważnych decyzji dotyczących projektu domu w spokoju i skupieniu. Ufamy, że czas, który inwestujemy w spotkania z Państwem i rozmowy przekłada się na funkcjonalne projekty domów, które z dumą będziecie Państwo nazywali SWOIMI DOMAMI.

Projekt domu oraz stajni Milanówek
Projekt domu Pruszków